Studio AGA HD

We dwoje

 

Studio AGA HD - profesjonalne wideofilmowanie w jakości HDV. Fotografia ślubna i reportażowa. Kalisz, Ostrów, Jarocin, Pleszew, Poznań.

 

Widok

 

Bukiet ślubny

 

Ostrów

 

Jarocin

 

 

 

Dojazd do nas

Jak do nas trafić ...

Gołuchów to pięknie położona miejscowość turystyczna w województwie wielkopolskim, w powiecie pleszewskim, 16 km od Kalisza, 10 km od Pleszewa, 20 km od Ostrowa Wielkopolskiego i około 100 km od Poznania.
Poniższa mapka pomoże Wam w dotarciu do Gołuchowa. Jest to mapka interaktywna - klikając na jej elementy można ją powiększyć, pomniejszyć, a także przesuwać. Jeżeli jednak byłyby jakiekolwiek problemy z dojazdem to prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.


Wyświetl większą mapę

 

Kontakt

Kontakt z nami ...

Jeżeli jesteście zainteresowani naszymi usługami i macie jakiekolwiek pytania odnośnie wolnych terminów, zakresu usług, czy też sposobu ich realizacji, to z chęcią na nie odpowiemy. Prosimy o kontakt drogą telefoniczną, mailową lub przez Facebooka. Wystarczy kliknąć poniżej na nasz adres mailowy lub na cyferki w Waszym telefonie i już można się z nami skontaktować.

W naszej pracy dokładamy zawsze wszelkich starań, aby fotografie i filmy były dla Was niepowtarzalną pamiątką przez wiele lat.


Mamy nadzieję, że nasze usługi spełnią Wasze oczekiwania.


Zamek Gołuchów

 

Tel. 517-620-297

e-mail : Studio AGA HD


Auto ślubneWideofilmowanie ślubów, zdjęcia ślubne i plenerowe. Kamerzysta i fotograf na ślub, wesele oraz na inne uroczystości - Kalisz / Ostrów / Pleszew / Jarocin

 

Zapraszamy

 

Wideofilmowanie Pleszew

 

Auto do ślubu

 

Jaguar do ślubu

 

Ślub Ostrów

 

Wideofilmowanie Kalisz

 

Studio AGA HD | Zapraszamy na Facebooka