Fotografia i wideofilmowanie Kalisz Ostrów Jarocin Pleszew Poznań

Przejdź do treści

Menu główne:

Pamiątka z jednego z najważniejszych dni w życiu, z naszą pomocą, będzie zachwycająca na długie lata.
Nasza oferta obejmuje różne warianty wykonania tej usługi. Możemy zaoferować gotowy scenariusz tego szczególnego dnia, ale z przyjemnością dostosujemy się również do Waszych życzeń i upodobań. W tym dniu Wy jesteście najważniejsi, a my jesteśmy po to, aby ten dzień dla Was uwiecznić. Jesteśmy otwarci na uwagi i sugestie, które pozwolą dostosować naszą usługę do indywidualnych życzeń.

Zakres filmowania może być różny i zależy od Waszego życzenia. Zakres ten ustalany jest zawsze indywidualnie na spotkaniu wstępnym. Filmowanie rozpoczynamy od przygotowań młodych, towarzyszymy im z kamerą przez cały ten dzień (dom weselny, błogosławieństwo, przyjazd do kościoła, uroczystość ślubu, życzenia, przyjazd młodych i gości na salę, życzenia, toast, pierwszy taniec, zabawa weselna, tort, podziękowania dla rodziców), a kończymy nagrywanie około godziny pierwszej po oczepinach.
    
Otrzymujecie od nas trzy komplety filmu na płytach DVD z ozdobnym nadrukiem, opakowane w eleganckie etui. W przypadku pakietu HD mogą to być dwa komplety filmu na płytach DVD plus jeden komplet na płytach BLU-RAY lub jeden komplet na płytach DVD plus dwa komplety na płytach BLU-RAY.

    
Oferujemy również profesjonalną oprawę fotograficzną każdej uroczystości. W przypadku ślubu i wesela jest to pakiet zdjęć ze wszystkich najważniejszych wydarzeń z tego dnia (przygotowania, kościół, wesele) plus sesja w plenerze. Otrzymujecie zdjęcia nagrane na płytę DVD oraz elegancki album ślubny zawierający 20 wybranych fotografii wywołanych w formacie 15x21. Istnieje też możliwość wykonania fotoksiążki lub wywołania innej ilości zdjęć w dowolnym wybranym formacie. W przypadku wideofilmowania i fotografowania innych uroczystości oraz wydarzeń jesteśmy zawsze otwarci na wszelkie sugestie i propozycje.

    
Przy zamówieniu obu usług jednocześnie - filmowanie plus fotografia, udzielamy korzystnych rabatów cenowych.
    
 

© Studio AGA HD - wideofilmowanie i fotografia Kalisz Ostrów Jarocin Pleszew Poznań tel. 517 620 297

© Studio AGA HD - wideofilmowanie i fotografia
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego