Studio AGA HD
Plener ślubny Pleszew

 

Studio AGA HD - wideofilmowanie HD fotografia ślubna i reportażowa Kalisz, Ostrów, Jarocin, Pleszew, Poznań.

 

 

Plener ślubny Pleszew

 

Nasz tel. 517 620 297

 

Spacer

 

Pakiet foto wideo w konkurencyjnych cenach

 

Plener ślubny Pleszew

 

Plener ślubny Kalisz

 

Plener ślubny Kalisz

 

We dwoje

 

Fotografia plenerowa 2

 

Wideofilmowanie ślub i wesele

Pamiątka z jednego z najważniejszych dni w życiu, z naszą pomocą, będzie zachwycająca na długie lata. Nasza oferta obejmuje różne warianty wykonania tej usługi. Możemy zaoferować gotowy scenariusz tego szczególnego dnia, ale z przyjemnością dostosujemy się również do Waszych życzeń i upodobań. W tym dniu Wy jesteście najważniejsi, a my jesteśmy po to, aby ten dzień dla Was uwiecznić. Jesteśmy otwarci na uwagi i sugestie, które pozwolą dostosować naszą usługę do indywidualnych życzeń.

 

Wesele w Kaliszu

 

W trakcie realizacji reportażu ze ślubu i wesela, nagrywamy około 4-8 godzin materiału w wysokiej rozdzielczości HD, z którego po obróbce cyfrowej powstaje dopiero film BLU-RAY lub DVD. Zakres filmowania może być różny i zależy od Waszego życzenia (zaręczyny, spacer, randka, przygotowania do ślubu, wizyta u fryzjera i kosmetyczki, wybór sukni ślubnej i garnituru, plener, przejazd młodych, uroczystość ślubu, życzenia gości, pierwszy taniec, sala, tort, oczepiny, zabawa weselna, poprawiny, podróż poślubna itd. itp.). Zakres ten ustalany jest zawsze indywidualnie na spotkaniu wstępnym i może zawierać też inne nie wymienione tutaj wydarzenia. Wy otrzymujecie natomiast gotowy, zmontowany cyfrowo film zawierający wszystkie te wspaniałe wspomnienia.

 

Wesele w Ostrowie

 

Otrzymujecie od nas 3 komplety filmu z ozdobnym indywidualnym nadrukiem na płytach, opakowane w eleganckie etui. W przypadku pakietu HD mogą to być 2 komplety filmu na płytach DVD plus 1 komplet na płytach BLU-RAY lub 1 komplet na płytach DVD plus 2 komplety na płytach BLU-RAY.

 

W pakiecie podstawowym filmowanie rozpoczynamy od przygotowań młodych, towarzyszymy im z kamerą przez cały ten dzień (dom weselny, błogosławieństwo, przyjazd do kościoła, uroczystość ślubu, życzenia, przyjazd młodych i gości na salę, życzenia, toast, pierwszy taniec, zabawa weselna, tort, podziękowania dla rodziców), a kończymy nagrywanie około godziny pierwszej po oczepinach.

 

Wesele

 

Poza pakietem podstawowym oferujemy także pakiet extra. Zakres pakietu extra ustalany jest zawsze indywidualnie. Cena pakietu extra jest wyższa od ceny pakietu podstawowego. Zróżnicowanie cen dotyczy również wersji DVD i wersji BLU-RAY.

 

Nasze pakiety wideo - ślub

Pakiet PODSTAWOWY (DVD lub BLU-RAY)

- czołówka z napisami, pokaz zdjęć od dzieciństwa do chwili obecnej, przygotowania Pani Młodej, błogosławieństwo, reportaż z uroczystości ślubu, życzenia, przyjazd na salę, reportaż z wesela, skrót uroczystości w formie teledysku - film o długości 180-200 minut - 3 komplety płyt.

 

Pakiet EXTRA (DVD lub BLU-RAY)

- czołówka z napisami, pokaz zdjęć od dzieciństwa do chwili obecnej, spacer lub randka w miejscu wskazanym przez Parę Młodą, przygotowania Młodej Pary (wizyta u fryzjera i kosmetyczki, wybór sukni ślubnej i garnituru, wybór bukietu ślubnego, dekorowanie auta), błogosławieństwo, reportaż z uroczystości ślubu, życzenia, przyjazd na salę, reportaż z wesela, reportaż z poprawin, skrót uroczystości w formie teledysku - film o długości 180-240 minut - 3 komplety płyt.

Fotografia ślubna i plenerowa

Na życzenie zapewnimy profesjonalną oprawę fotograficzną każdej uroczystości. W przypadku ślubu i wesela jest to pakiet około 500 zdjęć ze wszystkich najważniejszych wydarzeń z tego dnia (przygotowania, kościół, wesele) plus sesja w plenerze. Otrzymujecie zdjęcia nagrane na płytę DVD oraz elegancki album ślubny zawierający 20 wybranych fotografii wywołanych w formacie 15x21.


Plener

 

Istnieje też możliwość wykonania fotoksiążki lub wywołania innej ilości zdjęć w dowolnym wybranym formacie.

 

W przypadku wideofilmowania i fotografowania innych uroczystości oraz wydarzeń jesteśmy zawsze otwarci na wszelkie sugestie i propozycje.

 

Przy zamówieniu obu usług jednocześnie - filmowanie plus fotografia, udzielamy korzystnych rabatów cenowych.

 

Kościół

Kamerzysta Kalisz

Kamerzysta Ostrów

Fotograf Pleszew

Fotograf Ostrów

Fotograf Jarocin

Pamiątka ślubu

Wesele w Ostrowie

Wesele